Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez inkább apple ös felhasználó...

Ez inkább apple ös felhasználóknak szól, de mások válaszát is szívesen elovasom😊 Én nagy almás vok és míg nem apple music addig spotifyt használtammelyik a jobb?

Figyelt kérdés
használtam (még mindig azt használok) Na és csak azt akarom kérdezni hogy átváltsak apple musicra? Megéri? Az hogy a szamokat itt is és ott is megtalálom az oke. de van biztos valami nagy különbség. A válaszokat előre köszönöm! A fogalmazásért meg elnézést csak nagyon sietek😊

#jobb #Apple Music #dpotify. Zene
2016. ápr. 27. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Apple Music-ot használok a megjelenése óta, szerintem nagyon jó és plusz alkalmazás sem kell hozzá.

Ott van amúgy a 3 hónap próba, azalatt csak el tudod dönteni nem?

2016. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!😊
2016. ápr. 28. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem nem volt elég a 3 hónap :-) Sokáig győzködtem magam, hogy otthagyjam a Spotify-t, mert egyébként alapvetően jobbnak éreztem, és érzem most is, de a kínálata volt az, ami végül is az AppleMusic javára döntött.


A Spotify sokkal jobban néz ki (nekem bejön a fekete design).


Lényegesen egyszerűbb, kezelhetőbb a felülete (oké, jóval régebbi is az app).


Ha fejleszteni akarják, a store-ból naponta tölthető le az új verzió (szemben az Apple Music-kal, amit jelenleg csak akkor frissül, amikor maga az iOS - ez egy baromság, remélem ezen majd változtatnak).


A "Moods" nagyon hiányzik (csinálgatják, de még nem az igazi).


Állítólag minőségben is jobb, ezt mondjuk én nem vettem észre.


Lehet weben is hallgatni (mondjuk ezt a funkcióját sosem használtam).


Van ingyenes tagság (de szerintem nem sokáig már, engem kifejezetten idegesített).


Viszont:


Nincs sok magyar előadó (nem a mai mainstream-re gondolok, az van).

Másik kedvencem pl. bizonyos számtógépes játékok zenéi, az sem nagyon van.

A válogatásai jók, és a kereső is egyre okosabb.

Ha akarom, meg is vehetem a dalokat/albumokat (DRM-free verzióban).

Saját zenét (nem a kínálatukból) is feltölthetek, amit a többi eszközömön hallgathatok - ez ugyan csak PC-n működik, ahogy látom, de bízom benne, hogy mobilon is előbb-utóbb lesz rá lehetőség).

2016. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!