Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Almás fahéjas muffinba reszeln...

Tinker Bell kérdése:

Almás fahéjas muffinba reszelni vagy kockázni jobb az almát?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis almás fahéjas muffint csinálni és nem tudom, hogy melyikkel lenne jobb. Reszelve vagy kockázva?

Nem sütöttem még ilyen ízűt, azért kérdezem.


Tapasztalatokra vagyok kíváncsi nem linkekre!


2010. dec. 31. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csakis reszelve! én csak a körtét, meg az ilyen puhább gyümölcsöket kockázom, mert keveréskor úgyis szétesnek. Ha reszeled, mindenhova jut:)
2010. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már csináltam ilyet és az almát reszeltem :)
2010. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha reszeled az almát mindenképpen jól nyomd ki a levét, mert különben eláztatja a tésztát, és túl szottyos lesz!
2010. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Csak azért kérdeztem, mert a neten találtam ilyen és olyan recepteket is.

2010. dec. 31. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:

már biztosan túl vagy rajta, de én pl mindig apró kockákra vágom almát.így, amikor beleharap az ember rögtön tudja mi van benne.sosem kemény, pont jó:))

üdv és BÚÉK!!

2010. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig apróra kockázom az almát, így nemcsak az íze lesz benne, de élvezet ráharapni az almadarabokra is. A kockákat meg szoktam hempergetni fahéjas kristálycukorban is és úgy keverem a fahéjas, szegfűszeges tésztába. Ha mindenképpen reszelni szeretnéd, akkor javaslom a káposztareszelőt, az egészen durvára, nagyra reszeli. Nagyon finom lesz! BUÉK!
2010. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!