Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted megéri egy sciphone...

Szerinted megéri egy sciphone részletes válaszokat légyszi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ajánlom a kijelző NAGYON rossz
2010. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kínai hamisítványok nemé éik meg, mert még a 2k forintos nokia szintjét sem érik el. vegyél egy corbyt ha touchot akarsz, vagy sima iphone-t ha van rá pébnzed.
2010. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ÁÁá. ez egy FAKE iPhone.-.- Nem éri meg.
2010. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én vettem.. Tom nagy barom vok.. De el is adtam.. többért..;)

Nagyon rossz..

1.Saját csengőhangrol ne álmodj.. üzenetnél se..

2. Játékokrol se nagyon álmodj..

3.A zene leejátszot nem is mondom.. Mivel van benne mozgásérzékelő egyfolytába váltogatni fog ahogy mész..

Szval naon Kuka.. Egyáltalán nem ajánlom.. Akkor inkább vegyél használtat..Valami jobbat..

2010. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.
2010. ápr. 11. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mekkora áron mozognak az ilyenekm, de oylan 40e Ft körül hallottam. Annyiért egy egész jó telefont kapsz, ami ugye nem IPhone, de azért nem rossz. Ez a telefon ugyan: érintőképernyős, de az használhatatlan. Iphone-nak néz ki, de egy nap után lekopik a festék, és egy ronda rozsdás vas marad alatta...
2010. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A sciphone-t nem ajánlom! semmiképpen ne vegyél mert ahogy a fentiek említették egy a rakás sz@r! ebből a pénzből samsungot vagy akár nokiát is (ha új előfizetéssel veszed)vehetsz!!
2010. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!