Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasznos a Clean Master?

Hasznos a Clean Master?

Figyelt kérdés
Szóval sok mindent hallottam már róla, mondjátok már meg kérlek, hogy őszintén van valami értelme ennek az appnak, vagy csak parasztvakítás az egész?

2016. ápr. 29. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább paraszvakítás!
2016. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Semmi értelme nincs. Sok tárhelyet foglal, lassítja a telefont... Ne telepítsd.
2016. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem, placebo

ha lassú vagy nincs tárhely a telefonon alapból, akkor a hard reset és a cm se oldja meg

2016. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy ideig használtam, de azóta már töröltem. A tárhelytisztítás nálam semmit nem ért (még akkor sem volt semmi változás amikor 1,2 GB-nyi "szemetet" törölt), a RAM takarítás mondjuk nem volt rossz, mert minimálisan felgyorsultak a játékaim. Mióta töröltem, nem olyan lassú a telefon mint még amikor rajta volt. Ha ki akarod próbálni nyugodtan, de csodát ne várj tőle.
2016. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MZ.per.X ***** válasza:

Tök feleslegesek az ilyen programok, főleg akkor ha folyamatosan futnak is. Ez a gyorsítás dolog olyan, hogy csodát nem fog semmi művelni a hardveres korlátokon belül.


A cache fájlok is olyanok, hogy néha jó ha törölve van, de nem ok nélkül hívják gyorsítótárnak, ha folyamatosan törlöd akkor pont hogy lassítod a rendszert.


Az appok leállítása is csak parasztvakítás, mert fél perc múlva újra megnyílik ami meg akar, plusz még fut a takarító program is folyamatosan terhelve a rendszert.

2016. ápr. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!