Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 5 s-t venni?

Megéri még iphone 5 s-t venni?

Figyelt kérdés

Mennyivel tud többet a 6 s?

És a 16gb elég? Úgy láttam, hogy a telenorba csak ennyi van..


2016. máj. 1. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A 6S sokkal de sokkal többet tud (a 6 nem, ha az még szóba jönne)

Nemhiszem hogy nagyon megérné már egy 2 éves kütyü, amikor ilyen mértékben fejlődik az informatika ezen a téren, de az tény, hogy ma még ugy ahogy elvan. Nem mondom nagyon jónak, ennyiért jobb droidos kütyüt is lehet venni (sokkal) l de azért még nem akad mint a 4s. De 1 másfél évnél többet nem adok neki.

2016. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És androidosok közül melyik?
2016. máj. 1. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2016. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Max. 100ezer, ezért nem tudom megvenni a 6 s-t sem.
2016. máj. 1. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem is vennék 16 gigás Iphone-t, mert ez a tárhely már szinte semmire nem elég, főleg, hogy ebből 3-4 gigát még a rendszer is elvesz. Csinálsz pár 4K-s videót és felraksz 1-2 játékot, aztán már vége is a szabad helynek, SD kártyával meg ugye nem bővíthető a kedves Iphone.
2016. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5s-sel nem lehet még csinálni 4K-s vidiket (sajnos). Szerintem megér(het)i, több ismerősömnek is van 16 gigás és nagyon szeretik, nekem is nagyon tetszik. Viszont sajnos az tény hogy fejlődik a technológia de és azért 2 évet nyugodtan adok neki, ha nincs túljáratva és valaki vigyáz rá, lehet tovább is tudja használni. (Amúgy használtan veszed vagy boltban? Én telenorban amikor néztem még nem láttam 100k alatt)
2016. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért jobban megéri egy LG G4, vagy akár egy Xiaomi Redmi Note 3 Pro
2016. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!