Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? Nem...

Melyiket vegyem meg? Nem tudok egyszerűen dönteni. Iphone 6s 16 gb/64 gb vagy Sony Z5 Compact és sima ezek között gondolkodom

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 15:24
 1/3 anonim válasza:
0%

I6s

Nekem 1 evig Sonym volt es csak rosszat tudok mondani.

1-2 honap utan elkezdett belassulni. Tolteni alig lehetett,mert merult toltes kozbe. Ha le nemitottam, ugyanugy megszolalt. Es nem egy regi Sony volt, hanem z1 compact.

2

1,5 éve valtottam i6-ra. Semmi bajom nincs vele. Tokeletesen mukodik, sokkal tobb mindent lehet vele csinalni. Nem tudom hogy vagy vele, de millio tok van ra. Sonyra csak ebayen talalni jokat. Noverem vett 6s-t es nagyon jo. Van ugye mar azon sokkal tobb dolog, mint az eddigi iPhoneokon. Szoval szerintem az I6s sokkal jobban megeri😉

2016. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Azert nem mindegy, hogy milyen sony. A z5c tuti nem akadna be 2 honap utan (foleg hogy a z3mam egy eve birja laggok nelkul)

Ettol fuggetlenul az i6s jobb (de dragabb is...)

2016. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

i6S

Z3 Compactom van, és ugyan nagyon jó, imádom, de az iPhone mégis jobb.

2016. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!