Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok...

Melyik telefont ajánlanátok ezek közül? Nem tudok dönteni Huawei P9, LG g4, g5.

Figyelt kérdés

Vagy várjam meg a HTC 10et?

[link] annak itt a jövőbeli specifikációja.



2016. máj. 2. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
HTC 10, de ha nem mindenképp androidot szeretnél, akkor iphone SE
2016. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szeretnék iphont és 5'col felett szeretnék telefont igazából.
2016. máj. 2. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem HTC 10.Elég ütős telefon lesz.
2016. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont szerintem is htc 10
2016. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A htc 10 nagyon jó telefon lett, mert hogy már ugye debütált, csak vastag (9mm). Szerintem inkább vegyél egy s7-et vagy egy s7 edge-et, de ha csak ezek közül kéne választani, akkor szerintem a htc 10 lenne a jó. A g5 szerintem nagyon ronda lett, a g4 jó, csak az már tavalyi és vastag és műanyag hátlapos. A g5 és a p9 meg dupla kamerás ami szerintem nem szép. És felesleges. Az s7 széria dual pixel technológiája jobb, amit a htc 10 szintén megkapott.
2016. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
s7 is már olcsósodott 30ezerrel olcsóbb már a tmobilnál így azon meg a htc-n gondolkozom :)
2016. máj. 10. 08:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy htc 10, mert az is nagyon jó lett, meg minden, és alapvetően nem szeretem a samut, de azt nem tagadhatom, hogy az s7 nagyon odaver! Szvsz azt vedd. (esetleg az edge-t a nagyobb akksi miatt)
2016. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
xiaomi új telefonja is játszik most már az ára miatt meg a oneplus 3 azokról hallott valaki már?
2016. júl. 25. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Oneplus 3 jelenleg az egyik ár/érték bajnok,elég jó,egyedüli hátránya a rossz szervizháttér illetve a telefon szó szerint könyörög CM ROM-ért.

A Xiaomi Mi5 ROM körül rengeteg a probléma szóval inkább nem ajánlom.

De jelenleg még mindig a HTC 10-t ajánlom vagy megvárod a következő Nexus-t ami nemsokára jön és az biztos hogy a legjobb lesz mind kamerában,mind sebességben.

2016. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!