Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet Magyarországon kapni...

Lehet Magyarországon kapni vivo Xplay5 Elite-et?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat hallok erről a telefonról és jobb is mint egy iPhone. Jövőre szeretnék vásárolni egy komoly mobilt, de nem igazán találtam ilyen modellt itthon. Ha valakinek van ilyen telefonja vagy használt már ilyet, milyenek a tapasztalataitok?

2016. máj. 2. 17:15
 1/1 anonim válasza:

Szia! Látom régi a kérdés, én szeptemberben nézegettem a telefonokat, akkor találtam erre a típusra. Berendeltem Kínából az xplay 5-öt, ahogy látom elite változatot most nem is lehet rendelni. magyar oldalakon nem is találtam túl sokat erről a telefonról inkább külföldi oldalakon néztem, van egy orosz fórum, ott többen megvették és tesztelgették már. Google fordítóval úgy ahogy el tudtam olvasni. Van aki 1000 dolláros fülhallgatóval használja, uh gondolom a HIFI 3.0 miatt vette. Amennyire el tudtam olvasni, jó véleménnyel vannak a telefonról, nincs melegedés, jó akkuidő. Én is ezt tapasztaltam.

nagyon szeretem, jó benne a hifi, szép a kijelző, korrekt az üzemidő. A funtouch os is szuper, frissítések is jönnek. Gyorstöltés van benne, kb fél óra alatt feltölt (én 90% körülig szoktam) Ujjlenyomat érzékelő tényleg egy pillanat alatt reagál.

nekem a kínai kereskedő felrakta rá a google playt. Van egy olyan fényképezési opció hogy "anti shaking" ezzel még mozgásban lévő macskáról is éles képeket készítek. De próbáltam huawei p9-et és hát annak a kamerája többet tud. Vannak tesztek a youtube-on.

Kínából érkezett telefonoknál sokan a rátelepített programokra panaszkodnak, ezen is van pár. Ami számomra teljesen használhatatlan az a böngésző és az időjárás app. Sok vizet nem zavar mert nem használom. VAn még rajta Imusic, ez nagyon jó, Imanager - amivel tisztíthatsz, gyorsíthatsz, stb. Ezen belül van, virus scan, data monitor, power manager stb. nagyon jól használható program felesleges mást rárakni. RAjta van még a vivo app store, hát én a google playt használom. Ennyi, minden más használható és rádió is van benne. Ja tényleg rajta van az ireader nevű ebook olvasó is, szép, egyszerű, de nem ezt használom, hanem sokkal több beállítási lehetőséggel egy másik programot.


összegezve nekem bejött ez a telefon, bár az a rizikó mindig benne van, hogy ha meghibásodik küldheted kínába, csak engem ez kevésbé érdekelt mert ezelőtt is kínai telót nyúztam de azt érts szó szerint napi 12 órás kijelzőidővel két évig és semmi baja most is azon farmolok inkább ezt még féltem :D

2016. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!