Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Andriodon hogy lehet beállítan...

Gerymiller kérdése:

Andriodon hogy lehet beállítani, hogy a Play Áruházból rögtön az SD kárytyára mentse az appokat? Példa, kifejtés lent

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Galaxy J5-öt és bele egy 16Gb-os Sony SD kártyát. Az a problémám, hogy a nagyobb méretű appokat is a telefon belső memóriájába menti, és ezek több száz megát elfoglalnak. Tudom hogy van olyan opció az Alkalmazás kezelőben, hogy "Áthelyezés SD kártyára", de az nem az egész könyvtárat helyezi át, hanem csak egy kis töredékét. Pl a Hearthstone kb 900Mb, az Alaklmazás kezelőben ebből kb 90 Mb-ot helyez át.

Tudnátok segíteni?



2016. máj. 3. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az app állandóan ott van a Play Áruházban. Bármikor letölthető. Akkor minek azt a saját memóriakártyán is őrizgetni?
2016. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem értetted a kérdésem, de már megoldottam

fájlkezelővel a telefonmemória/Android/obb mappából átmásoltam az SD/Android/obb mappába a bizonyos fájlt

2016. máj. 3. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!