Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan zajlik egy használt...

Hogyan zajlik egy használt gsmbe az, ha én két mobilt is el akarok nekik adni? Rögtön fizetnek?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone 4s és egy Xperia M2 készülékem, mindkettő hiába egy éves, fél évet használt, természetesen szépséghibás (hajszálkarcok), egyébként tökéletesek, abszolút jól működnek. A napokban terveztem bevinni őket egy használt gsmbe, mivel az ilyen online eladós oldalakon életem végéig várhatnék, hogy megvegyék. Hogyan működik ez a dolog? Rögtön fizetnek? Megéri kitartani az általam kívánt ár mellett?
2016. febr. 16. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gyári kártyafüggetlenek akkor a mindenkori teljes árának a ~40%-át ajánlják majd...ha szolgáltató függő akkor nagyon alacsony lesz az ajánlat...NEM TE teszel ajánlatot hanem a felvásárló GSM boltos állapot felmérés után.

2016. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...ha megegyeztek akkor megírjátok az adásvételit és azonnal fizetnek.
2016. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokra tartod, akkor vársz életed végéig a vevőre. Azt még az elején verd ki a fejedből, hogy a seftestől piaci árat fogszt kapni. Jóval kevesebbet fog ajánlani érte, mint amennnyiért eladhatnád pl. a Hardveraprón. Hogy fizet, vagy bizóba veszi át, azt majd megmondja neked. De beadni akkor érdemes, ha mindenképpen szeretnéd segíteni a gsm-es életvitelét és leszarod, hogy a piaci árnál jóval kevesebbért adod el.
2016. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!