Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Színes képpontok ips lcd...

Színes képpontok ips lcd kijelzőn? Kijelző probléma xperia z3.

Figyelt kérdés

Két kérdés lenne az egyben. Először a kevésbé lényegesebb. Nemrég észrevettem ilyen zsíros csíkokat a kijelzőn,kb pár pixel vastagok, és szívárvány színben ponpáznak de a kijelző rendben van. Lehetséges hogy a kijelzővédő fólia nem tökéletes, azért?

Másodszor, volt hogy leejtettem a telefont, nem magasról, nem lett baja. Érdekes halk gyenge pattanásszerű hangot hallat a kijelző ha az alsó felének közepét kicsit erősebben megnyomom. Máshol kemény, ott olyan mintha vagy üreg lenne a kijelző alatt,vagy mintha két réteg ketté vált volna és levegő került volna közé. Valaki esetleg tapasztalt hasonlót? (tudom nem kéne kettőt de az első nem túl fontos)



2016. máj. 4. 17:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!