Samsung galaxy A3?

Figyelt kérdés
valakinek van véleménye erről a telefonról ?
2016. máj. 4. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Samsungot semmiképpen sem vennék. Túlárazott mind sorba.

Írj egy árat és írok egy normálisabb telefont.

2016. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szarszung !
2016. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Norbi658441 ***** válasza:

Azért véled túlárazottbak,mert nem látod,hogy minőégi anyagokból készül.Volt már nekem Lenovo,meg Acer telefonom is de soha nem cserélném le a elenlegi Samsungom.Hogy mi volt a baj?-nem játszotta le a zenéket,elnémult,nem jelezte ki a hívott fél nevét csak a telefonszámát,mikor elemeltem a fülemtől sötét maradt a kép.

Én csak piacvezető telefonokat tudnék ajánlani.Nem vagyok Samsung fan,de ha egyszer az tetszik és jó minőség akkor miért mondjátok le-sajnos ehhez igényesebb ár is tartozik.

Véleményem szerint A3-at nevegyél,minimum A5 / A5 2016.A telefon olcsóbbik változata aminek a hátránya,hogy nem fém keret,hanem lakkozott műanyag az A J5.

2016. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!