Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elloptak a telefonom. Mit tegyek?

Gbgk kérdése:

Elloptak a telefonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval annyi tortent hogy elloptak a telefonom, ami nem is annyira veszes mert most akartam valtani. VISZONT a kepek amik rajta vannak szemelyesek stb. es felek hogy visszelnenek vele.

A problema csak annyi hogy ez internetrol rendelt telefon... Azt valahogy lelehet tiltatni:?

illetve nem a sajat sim kartyam van benne hanem lebaras . remelem erthetoen irtam mindent. kerek barkit aki tud segiteni e teren irjon..NAGYON KOSZONOM



2016. máj. 5. 04:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha androidos telefon, és van beállítva rajta Google-fiók, akkor a következő címen törölheted a teló tartalmát:


[link]


Már ha be van épp kapcsolva, és nem csináltak még mondjuk gyári resetet rajta.

2016. máj. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nincsenek olyan fotók amelyek személytől függetlenül is kompromittálóak (éppen baltával vágod le valaki fejét, vagy bankrablás közben selfizel), a kutyát nem fogja érdekelni, sőt, az első hard reset után nyoma sem marad.

Ha meg valaki vissza szeretné juttatni, nem fogja zavarni milyen fotóid vannak rajta.

Kaptam már vissza elveszett telefont idegentől, és én is juttattam vissza másét.

Sőt, javítok telókat is, minden harmadikon home videók és fotók is vannak, eszembe se jutott - eddig :) - hogy visszaéljek vele.

2016. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"nem a sajat sim kartyam van benne hanem lebaras . remelem erthetoen irtam mindent."


Mi a franc az a "lebaras"? A többit értem. Papírod nincs, nem a te simed van benne, és le akarod tiltani. A hívószámot legalább tudod?

2016. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni mint az utolsó.
2016. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lebara egy mobilszolgáltató mint a Telekom pl...

Latszik meg egyik reptéren sem jartatok... Mindenhol az a plakát van

2016. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egesz biztos hogy elloptak. Igen tudom a hivoszamot eloszor kicsongott, aztan kisipolt. Nem kell egybol hulyenek nezni meg tamadni attol mert nem ertek hozza es benan irtam a kerdest... De azert koszonom.Az a baj h nekem vannak rajta fotok, videok...pont ezert irtam ide.. :(
2016. máj. 6. 11:05
 7/9 A kérdező kommentje:
A tobbieknek koszonom a valaszt! :)
2016. máj. 6. 11:07
 8/9 anonim válasza:

A lebara nagyon is jó szolgáltató! :D

Én Németországban élek, nekem is Lebarás a kártyám, és tényleg furcsa, hogy csak úgy bemegyek egy üzletbe és veszek csak úgy egy sim kártyát. Otthon meg személyi stb minden kell hozzá.

2016. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Itthon sem kell hozzá személyi, ha nem közvetlenül a szolgáltatótól veszed (hanem pl. kicsi GSM-boltban), és Németországban is kell, ha mondjuk az O2 boltjában veszel.
2016. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!