Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv Mindenkinek! Az olcsomobil...

Jhonny 42 kérdése:

Üdv Mindenkinek! Az olcsomobilshop.hu webshoppal valakinek volt már tapasztalata? Nekem sajnos igen! Pénz átutalva, telefon sehol! Most már az ember sem elérhető! Estleg ha valakinek volt vele kapcsolata írjon nekem! Köszi.

Figyelt kérdés

#Olcsomobilshop.hu
2016. máj. 5. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Menyj be a rendőrségre s jelentsd fel!
2016. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Gondolom spóróltál volna 5000-et egy noname cégnél. Ezért nem veszünk gsm boltba telefont. Nem, a 3000ft-os telefont sem. Ha az ember nem elérhető, akkor gyanítom, h a kamu cégét is megszüntette, a kártyáját meg kidobta.
2016. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ha utalni kellett valahova annak kell, hogy legyen nyoma, a számlaszámnak meg tulaja. Mást nem tudsz irány a rendőrség.
2016. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Számlaszám jó eséllyel hajléktalan nevén van. Legközelebb normális helyen vásárolj.
2016. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ronin2 válasza:
Én holnap megyek a yardra....
2016. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KengyelfutóGyalogkak válasza:
Úgy néz ki, hogy az elégedettségi garancia áldozata lettem. A telefont visszaküldtem, mert nem voltam elégedett vele, de eddig se pénz se telefon.
2016. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ronin2 válasza:

Üdv.

Mint írtam, ma voltam a rendőrségen. Az országos adatbázis szerint rajtam kívül még nem jelentette fel senki. Pedig ezek szerint többen is vagyunk károsultak.

A rendőr azt mondta, az lenne a legjobb, ha minél előbb, minél többen jelentenénk fel, mert akkor súlyozottabb lenne az ügy.

Tedd Te is a példámat....

2016. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ronin2 válasza:
Ma megkaptam a levelet a rendőrségtől. Gazdasági bűncselekmény alapos gyanúja miatt elindították a nyomozást....
2016. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!