Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mernétek interneten telefont...

Mernétek interneten telefont rendelni? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy nem a szolgáltató online honlapjáról szeretnék rendelni, hanem ebay-ről.

Eddig nem volt gondunk az oldallal, minden megérkezett időben és hibátlanul, de egy ekkora tétel mégis más.

Mégis csak több tízezer Ft a telefon, megéri kockáztatni?

Valaki rendelt már online telefont?



2016. máj. 7. 19:22
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem asszem Aliexpressről van. TimmyE86
2016. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is már tabletet is meg telefont is rendeltem a tinydeal-ról, de semmi hiba nem volt vele. Sőt már azóta a rokonságból többen is kedvet kaptak hozzá.
2016. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ebay-ről esetleg még nem rendeltetek?

(Aliexpressről sajnos negatív tapasztalatom van, így onnan nem szeretnék.)

Általában a telefont is 1-2 héten belül kiküldik? Az eddig dolgok ennyi idő alatt jöttek meg, de itt minél később jönne, annál jobban aggódnék:D

2016. máj. 7. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:

ebayről én nem vennék csak tokot

még fülest se mert sok a hamisítvány

2016. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem mernék. Az ebay nekem tökéletesen megfelel kisebb értékű dolgokat venni, pl. tok, kijelzővédő üveg stb. De magát a telefont inkább venném drágábban, de megbízható helyen.
2016. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szerintem az ebay megbízható.

A kérdés az, hogy nyílván nem tudod, hogy mi eredeti, mi nem az. No meg mi van, akkor, ha használat közben valami hibája lesz? Visszaküldöd szervízbe? Lehet, hogy jóval olcsóbb, mint ha itt vennéd meg, de ez a minőség rovására is megy.

Amúgy ezeket a kínai noname márkájú telefonok nagy részért már Magyarországon is forgalmazzák, szóval érdemes itthonról ilyeneket rendelgetni, garancia is sokkal egyszerűbb.

2016. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Na igen, ez a másik, hogy nem no-name telefonról van szó, csak egyszerűen a városomban egyik szolgáltatónál sem lehet (már) kapni, viszont ebay-en meg ahogy láttam jóval olcsóbb lenne, mint ha itthon venném meg.

De igazatok van, tényleg nem mernék én sem kockáztatni, inkább legyen drágább, de tuti igazi és minőségi.

2016. máj. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!