Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs a piacon egy...

Miért nincs a piacon egy igényeknek eleget tevő gombos telefon?

Figyelt kérdés

Régebb sokkal keményebb volt a gombos telefonok piaca, azóta meg csak butultak, ami érthető. De rengetegszer hallottam már hogy egy olyan gombos telefont szeretne venni:

- tudja megosztani a 3-4G-s internetet okostelefonjánaj.

- hosszú akku idő (ez mondjuk megvan).

- egy jó 8mpx-es kamera.. Szedtem szét elég telefont, biztos hogy nem a hely miatt nem teszik bele.

- fém keret, kissé nagyosabb képernyő, és erős telefon jel antenna.



kb. ennyit kellene tudjon, és ami minden telefonból hiányzik az az internet megosztás, mert jó lenne ha az okos-telefonomnak megtudnám osztani az internetet. Illetve sms-ezésre max még valami bluetooth-os aplikáció amivel okos-telefonról a megírt szöveget átvigye illetve elküldje a címzettnek a buta-phone, meg valami használható zene alkalmazás. De igazából ez egyáltalán nem lenne nagy dolog. Ez miért nem fér bele egy gombosba?


Azért van erre szükség mert okos-telefon üzemideje ha használod kb. 4 óra... De töltő nélkül 1 napnál tovább ne bírják. És azért sok helyre nem hordoznám magammal azt a nagy tepsit :).



2016. máj. 8. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
ez csak a te igényed azért
2016. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fórumokon rengeteg helyen olvastam hogy kellene olyan gombos telefon, amivel internetet megtudják osztani. Ment a piros.
2016. máj. 8. 09:23
 3/6 MZ.per.X ***** válasza:

Mondjuk ezek így leírva elég hülyeségnek hangzanak.


Egyrészt miért buta telefonról osztod a netet az okosra?

Másrészt ha már megírsz egy sms-t akkor minek szarakodnál azzal hogy ide oda küldözgesd, mikor onnantól 1 gombot kell megnyomnod és el is küldte.

Harmadrészt fotózásra pont ugyanúgy szar a buta telefon is, mert a kamera annak is leszívja az akkuját.

2016. máj. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod sokan keresik..a gyártók is végeztek közvéleménykutatást, és bizony egyértelmű, hogy a gombosból pont elég, ami kapható..

egyszerűen nem piacképes, nincs rá igény..és ha körülnézel, akkor meg fogsz döbbenni...piacgazdaság van. Azt gyártanak, ami eladható.


Ugyanis abból van a jólét, azaz a profit.

2016. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma direkt a kérdező kedvééert megnéztem a kínálatot a budaörsi osanban. Nos 25 féle, jobbnál jobb gombos telefon van a polcon..volt egy Alcatel is 16ezerért, ami minden igényedet kielégíti.


tudom, már hallom, hogy sokba kerül.

2016. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írd le annak a gombos telefonnak a nevét amivel megtudom osztani az internetet :) utolsó.
2016. máj. 9. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!