Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné iPhone...

Szerintetek megérné iPhone 5S-t venni, vagy inkább SE?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont váltani, de nem tudom melyik lenne a jobb számomra. Gyűjtöm a pénzem és az 5s-re már meglenne, viszont az SE valamivel jobban tetszik, nem tudom várjak vele, vagy ne. Pár hónap múlva azt is megtudnám talán venni. Csakhát az majdnem dupla annyiba kerül mint egy 5s.. Egyébként most 4s-em van. De tapasztalatok, vélemények érdekelnének velük kapcsolatban. 14/L

2016. máj. 8. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
14 eveskent szerintem az 5s boven megfelel neked.
2016. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zlevii ***** válasza:

Szia

Szerintem most 5s-et venni már nem éri meg. Az SE mérföldekkel tovább lesz működőképes. Tehát ha most veszel egy 5s-t akkor az max 4 év múlva használhatatlan lesz. Viszont egy SE még mindig használható lesz, azért csak két évvel újabb benne a hardver. Én rád bízom de a helyedbe gyűjtenék még SE-re. Én is így voltam januárba, csak én a 6 6s-el voltam így. Megvolt a pénz 6ra de én inkább vártam még a 6s-re és nem bántam meg egyáltalán :)

2016. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iPhone SE, csak megerősíteni tudom amit előttem mondtak. Annyit tennék hozzá, hogy az 5S már 2, maximum 3 év múlva is kényelmetlenül lassú lesz. Az SE viszont minden tekintetben jobb. Akku, Kamera, processzor mind újabb és jobb, szóval lesznek még rá frissítések, szóval én mindenképp azt venném.
2016. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. máj. 8. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább gyűjts az SE-re. Ha nincs szükséged a 5 colos kijelzőre (gondolom lányként nincs), akkor egy 6S-el megegyező, de 40-50 ezerrel olcsóbb Iphone-od lehet. Én is most vettem a napokban, eddig droidom volt, de mivel kellett egy új teló, s nem volt más alternatíva, ami kijelző méretét illeti, maradt az Iphone SE, de nagyon megérte, 5 évig biztosan jó lesz. Szerintem te is SE-t vegyél, bár az 5S se rossz még. 18/F
2016. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!