Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hajszálrepedések jelentek meg...

Hajszálrepedések jelentek meg a telefonomon, viszont üveg-védőfólia is van rajta. A kijelző is megrepedhetett?

Figyelt kérdés

A telefon úgy működik mintha új lenne, a kijelzőnek semmi baja, viszont ha leveszem a fóliát és csak az repedt meg, akkor vehetek egy újjat jó kis pénzért.

Szerintetek?


Xperia Z3 compact


2016. máj. 8. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Hogy majd kitaláljuk? Őszintén, honnan kéne tudnunk? Ha működik, és téged nem zavar, akkor ne szedd le. Hameg zavar, úgyis leszeded...
2016. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ülj le, 1-es.
2016. máj. 8. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló arra próbál célozni, hogy a lónak a túrós fasszza se tudja, hogy megrepedt a köcsög kijleződ vagy sem. Ott van a kezedben, megnézed, ha érdekel.
2016. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezeknél kicsivel szakértőibb válaszokra számítottam, de egye fene.
2016. máj. 8. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a tegnapi nap folyamán szedtem le a Sony Z2 készülékemről majdnem hogy másfél év után az XProtector-os üvegfóliát, darabokban volt, a szilánkok hullottak már a fóliából azért szedtem le.


Képet is csatoltam:

[link]


A készülék kijelzőjén egyetlen karc sincs.


Ui.: Fólia eltávolítása után leraktam az asztalra, és elkezdtem izomból ütögetni fém, illetve műanyag tárgyakkal (a már betört) fóliát, elég nehezen tudtam csak betörni, azt is csak hegyes tárgyal izomból.

2016. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aha...

És mit takar a szakértőbb válasz, magyarázd el nekem! Mindent leírtam, amit válaszoló tud írni, abból amit tudunk. Vagy most komolyan azt várod, hogy találjuk ki?

2016. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valószínű csak az kijelzővédő tört be, szedd le, alatta a kijelzőnek semmi baja nem lesz, nekem is xprotector van a telefonon, olyanokat kapott már hogy a szívem megállt de sose tört be a kijelző
2016. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5,7 köszi


"Mindent leírtam, amit válaszoló tud írni"


Itt a baj, hogy az 5-ös és 7-es válaszoló többet írt, s úgy tűnik konyítanak is hozzá, te viszont csak azt hiszed magadról, csak ha nem tudsz semmit akkor minek válaszolsz, hiszen én sem leszek előrébb.

2016. máj. 8. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval.

Az 5 meg a 7 a saját tapasztalaikat írták le (egy miőségi xprotector képernyővédővel)

Nos, a halál tudja, hogy te hogyan ejtetted le, mennyire ütődött meg a telefon, milyen minőségű a kijelzővédő üveged, és valszeg az 5 meg a 7 nem z3cről beszéltek, szóval még a telefonjuk kijelzője is másképpen törik. Szóval szvsz sokkal előrébb nem vagy. De ha ez téged megnyugtat, nem tört össze. Ez így ok?

2016. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja akkor nekem os lenne egy ilyen kaliberű kérdésem:

Adott egy telefon. Fotózok vele. De fotózás közben kicsit belemozdul a kezem. Homályos lesz a kép?

Ezt te se tudod megválaszolni. Ugyanúgy annyi a befolyásoló tényező (telefon típusa--->pl van e benne ois, vagy a fényviszonyok---->mekkora volt a záridő, esetleg be volt e nyomba a hdr)

A te kérdésed ugyanilyen több befolyásoló tényezővel rendelkező, megjósolhatatlan kérdés volt...

2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!