Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy telefont mikor...

Rendeltem egy telefont mikor hozzák ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kèrdès hogy rendeltem egy telefont webshopból magyar oldal) (csütörtökön) ès az lenne a kèrdès hogy mikor hozzák ki?

Mert megrendelèskor csak egy mail jött nem is hivtak...stb

Èn meg irtam nekik emailban hogy hát ha tudnak akkor mondjanak egy időpontot hogy mikor èrkezik,mikorra várható a teló? stb Ès arra mèg mindig nem jött válasz szoval he mi van most...?

Az pl.: meg csinálható hogy lemondatom?



2016. máj. 8. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az oldalon van egy olyan, hogy szállítási információk és ott meglesz a keresett infó. Mert anélkül, hogy tudnánk honnan rendeltél nehéz lesz megmondani. Lehet az 2 nap, de lehet 3 hét is.
2016. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az ugy okè az oldalon az van hogy Vidèkre garantáltan 1munkanap..... Ès ha azt nèzzük hogy a bolt szombaton is üzemel volt már2-3 napjuk hogy kihozzák vagy felhivjanak vagy bármi hogy akkor most mivan....

Mert ha igy megy hogy semmi èrtesítès semmi telo/email akkor rendelek máshonnan ès majd ha jön mondjuk 2hèt múlva a futárjuk akk majd egy szèp Szevasszal vissza is küldöm :)

De ugy döntöttem hogy Hètfő estèt mèg megvárom..

2016. máj. 8. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Előre utaltál?

Amúgy ha megadnád a webshopot, esetleg tudnánk segíteni

2016. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a.a utánvétel előre sose utalok :D a webshop linkjét meg nem akarom megadni D: anyit elmondok hogy mobilos és elég olcsón adják
2016. máj. 8. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
"GSM webshopok" között sok az ilyen-olyan módon trükköző (értsd: szürke importosak a készülékek, vagy nincs állandó saját raktárkészletük), baráti körben is volt már, hogy a "raktáron" státuszú telefonról kiderült, hogy még pár hetet kéne rá várni, mert még be kell szerezni:D
2016. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem max csütörtökre kell a teló szoval akkor a várakozás kilőve :DD

Mivel kèsöbb olvastam a vèlemènyeket az oldallal kapcsolatban ezèrt ra fáztam :D

Volt olyan hogy az illető 3hetet várt mire megjött ès a 3hèt alatt egyszer se hivták fel vagy valami szoval ja....

De akkor szerintem más honnan rendelek ès azt meg hagyom a kukiba :D

2016. máj. 8. 18:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Most ezt a nextelshopot nèztem talán ez már kihozza :D
2016. máj. 8. 18:59
 8/8 A kérdező kommentje:
A másik boltnak meg majd irok egy emailt mèg holnap
2016. máj. 8. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!