Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tart egy új telefon...

Miért tart egy új telefon kifüggetlenítése másfél hétig?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha pl magánszemély, akkor nem feltétlenül profi a te készüléked terén,olvasgat, alkalmazásokat töltöget, próbálgat, nem minden készülékkel egyszerű elbánni, lehet akár hibázni a folyamatok közben. Főleg ha egy haverodról van szó akinek 2 sört ígértél ha megcsinálja.

Ha szerviz ott meg valószínűleg nem a tiéddel foglalkoznak legelsőnek, amikor sorra kerül akkor megcsinálják. Vagy ők is továbbküldik olyannak akinek ez a szakterülete és megvan hozzá a felszerelése.

Gondolom ha olyan egyszerű lenne akkor megcsinálnád magadnak és nem érdeklődnél itt miatta.

2016. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Boda Gergő ***** válasza:
Sőt vannak olyan újabb okos telefonok is, ahol a kódot maga a gyártó adja meg megrendelés után. Itt is kell egy átfutási idő míg a szerviz kérésére válasz érkezik.
2016. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Boda Gergő ***** válasza:
Másfél hét amúgy nem is rossz idő, nekem anno a HTC Desire telót 3 hét alatt sikerült függetlenné tennem és ez egy olyan márka volt ahol a kódot a HTC-től kellet igényelnem.
2016. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2016. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogy miért kell függőt venni.
2016. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezekre nem is gondoltam. Válaszolva mindenkinek: Sony Xpera Z3, előfizetéses vagyok és az új telefont így tudtam kedvezőbben megvennivenni, de most úgy adódott, hogy ki kell függetlenítenem mert külföldi kártyát is bele kell tennem.
2016. máj. 10. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!