Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az, ami miatt az Apple...

Mi az, ami miatt az Apple egyetlen cégként annyira sikeres, hogy szinte a fiatalok 90%-a kizárólag iPhone-ban s iPadban gondolkodik?

Figyelt kérdés

Mit tud, amit a többi nem?

Sok helyen azt olvasom, hogy az Android sokkal többmindent tud, mint az Apple kütyük, míg én úgy gondolom, hogy mostanában már szinte minden gyártónak vannak sokat tudó eszközei, mégis az Apple eszméletlenül uralja a piacot annak ellenére, hogy az közsimert, hogy az akkumulátorjaik fél napig sem bírják.


2016. máj. 11. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Divat semmi más. Amcsiban jó mert arra használják amire kell. De nem tud többet mint bármi más. Olyan mint a konkurenciás dolgok pl Coca Vs Pepsi. Kinek mi jön be.
2016. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Az Apple amikor megtervez valamit elso nekifutasra megcsinalja tokeletesen, nem kell rajta utolag valtoztatni talan csak a pici hibakat kijavitani.


Androidnal baltaval van minden tervezvem, aztan ha 2 millio felhasznalo ordibal akkor valamit csinalnak vele fel ev mulva. Vagy soha.

2016. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem a cég maga a siker, hanem saját oprendszer a saját hardveren.

Ezzel bármelyik gyártó kaszálna.

2016. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

# nem jo a hasonlat. Coca vs Pepsi az valami olyan mint Android 5.1. vs 5.2


Inkabb igy:


Apple - 100% narancsle,

Android - 1% narancsle, 90% viz, 9% narancsizu vegyszer.

2016. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" Amcsiban jó mert arra használják amire kell."


Konkrétan mire gondolsz? Hogy oda adják 10 éves gyereknek hogy játsszon rajta?

2016. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Ha eddig Androidom volt, s most Apple-re váltok, mi fog hiányozni?


Sokszor olvastam, hogy "Az Android ezerszer annyimindent tud"


Szóval mit nem fogok tudni egy Apple termékkel csinálni?

2016. máj. 11. 15:31
 7/11 A kérdező kommentje:

Ugyanis, már régi teleonom van, s gondolkodtam rajta, hogy esetleg iPhon 6S-re váltok, de a másik választásom a Galaxy S7 edge volna.

Kicist félek Apple-re váltani, nem akarok tömegember lenni :)

2016. máj. 11. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:

jéééézusom...aszongya nem akar tömegember lenni..szétröhögtem magam..


nem gondolsz túl sokat magadról?

keress már statisztikát a neten, aztán meglátod melyik cég hány száz millió telót adott el..


az apple csak pár száz millát ad el némelyik telójából, a samu, a sony, az LG, a huawei, a htc szintén százmilliókat...


ugyanis már saccperkábé hárommilliárd simogatós teló van forgalomban...bármennyire is furcsa, ebből két milliárd android...a többi más...


méghogy nem akarsz tömegember lenni...jó, akkor tucatember leszel...


nem a márka számít, hanem azon belül a minőség..mindegyik márkának van olcsóbb, és atomdrága készüléke..


azért azt nagyjából látni, hogy a kezedben egy ötvenezres, vagy kétszázezres készülék van...


segítek, nehogy tömegember légy, a kétszázezer forintos készülékekből is állandóan utánrendelnek...


nekem egy szerény százhúszezres LG-m van, abból a két év alatt 110 milliót gyártottak...

2016. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az Apple-ben az a jo hogy minden tokeletesen mukodik.


Az Androidban az a jo hogylehet ezt azt kalozkodni, olcsoembereskedni, sporolni 10 forintokat meg ilyesmi.

2016. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Arra gondolok hogy le van korlátozva nekik mert ott van, tud mindent ennyi. Meg ott nem pénz amibe kerül így mindenkinek az van.
2016. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!