Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 635-ös telefonom...

Nokia lumia 635-ös telefonom szomorú szmájlira váltott, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
tegnap reggel mikor felkeltem semmire az égvilágon nem volt hajlandó a nokia lumia 635-ös telefonom, csak egy kék alapon :( -t mutat. előtte való reggel jött egy értesítés, hogy újabb frissítések érhetők el, amit az éjszaka folyamán véghez fognak vinni. és mire felkeltem ez a látvány fogadott. azt tudni kell, hogy eredetileg windows 8-as operációs rendszer van rajta, de időközben frissítettük windows 10-re, amit mint később hallottam nem igazán bír el a telefon, mondjuk ezt éreztem is rajta. de ilyen még nem fordult elő, hogy ezt adja ki, és nem tudom mitévő legyek ezzel kapcsolatban. van olyan, aki látott már ilyet, és tudja rá a megoldást, hogy ne a kukában landoljon a telefonom?

2016. máj. 14. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
vidítsd fel... :D
2016. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:

Automatikus frissítéseket mindig kikapcsolni!

Gyári alaphelyzetbe állítást alkalmazni.

2016. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Garanciában simán megoldják! Nyugodtan vidd be!
2016. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!