Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Sírtatok" már olyan filmen,...

"Sírtatok" már olyan filmen, ami nem volt se szomorú, se romantikus, csak egyszerűen annyira átható volt a jelenet a zenével együtt (akár párbeszéd nélkül is), hogy ilyen erős érzelmeket váltott ki belőletek?

Figyelt kérdés

Én már majdnem. De ez nem igazi sírás persze, azért van idézőjelben.


Tudom, furcsa kérdés, de muszáj volt feltennem, remélem értitek mire gondolok. :)


2009. ápr. 21. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pink Floyd - The wall
2009. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mikor egy film üt. Ritkán van, de akkor nagyon jó érzés. Romantikus filmen sose tudnék sírni.
2009. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem, mire gondolsz, nekem sokszor van ilyen, ha tényleg érdekel a film és elég színvonalas is hozzá.

Romantikus filmeken csak húzom a szám és 10 percnél tovább nem bírom nézni, de egy rendes filmen képes vagyok sírni, amikor olyan érzelmes az egész jelenet.

Szerintem ez jó, mert így van értelme a filmnek, csak ritkán van ilyen.

2009. ápr. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg mindkét film romantikus, amit most említek, de egyik filmnél sem azokon a jeleneteken folytak a könnyeim.

Elfújta a szél

Walk to remember (Séta a múltba)


És ami nem romantikus, de én mégis sírtam a végén:

Szabadság, szerelem!


Aztán nem tudom, mennyire romantikus, de kétségkívül szomorú: Armageddon. És nem a jelenet miatt sírtam, hanem mert egyszerűen rossz ember halt meg a végén. (23/L)

2009. ápr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igazi mozi- illetve filmélményt ez adja. :) Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 22. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:
én eddig két filmen sírtam a titanicon (azon mindig) és a king-kongon sok féle létezik belőle de abból csak egy ˝siratott˝ meg a zabadság szerelem is nyagon jó film én a suliba néztemmeg de nemtudtam anniyra átérezni hogy az a szerencsétlen csaj hal meg a végén
2009. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én az avataron is majdnem mikor lebombázzák a navik fáját.

asszem a gyürük ura3 végén is

hmm mi volt még :D amugy volt egy csomo ilyen "majdnem síros" film ami nemis volt siratós pedig:D

..

2010. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nagira ***** válasza:

Avataron én is majdnem, amikor elpusztították a Fát, meg mikor harcoltak. Bár ez szomorú, hisz megmutatja, mi emberek, mire vagyunk képesek..


Rekviem egy álomért - rendesen szíven ütött a film, utána egy fél óráig csak ültem, és bámultam magam elé, a torkomban hatalmas gombóccal

2010. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2010. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!