Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Windows 8.1 vagy a Windows...

A Windows 8.1 vagy a Windows 10 Mobile stabilabb?

Figyelt kérdés
Ki melyiket használja és hogy van vele megelégedve?

2016. máj. 14. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még a 8.1 a stabilabb,de a 10-es is jól használható már.
2016. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Emberek ***** válasza:

Igen a 8.1 az még jelen pillanatban stabilabb, és jobban használható mint a 10, de a havi frissítésekkel egyre jobban használható. Viszont az appok (facebook, és messenger, viber, kamera, meg még néhány) állandóan összeomlik. Gondolok itt arra, hogy nem indul el, hogy ha el is indul két percenként összeomlik, és kidob a kezdpképernyőre. Ha tudsz ezekkel a kompromisszumokkal élni, akkor szerintem nyugodtan tedd fel a készülékedre (amennyiben támogatott). Én ezeken kívül, és az edge mozaikosra fagyásán kívül én meg vagyok vele elégedve. A mostani (10586.318) build-el már az üzemidő sem annyira vészesen kevés, de még van mit csiszolni rajta.

Egy szó mint száz, annyit tudok mondani, hogy funkcionalitásban, alkalmazások terén (ld instagram, uwp whatsapp, uwp facebook, uwp messenger, uwp viber [ez utóbbi 3 még zárt bétateszten vannak, de nemsokára kijnnek]) és tudásban viszi a prímet a 8.1-gyel szemben, viszont közel nem annyira stabil.

Ha van még valami kérdésed írj nyugodtan, akár privátot is, szívesen válaszolok :)

2016. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!