Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam a...

Lenaleen kérdése:

Melyik telefont válasszam a kettő közül? LG G4 vagy iPhone SE?

Figyelt kérdés

Melyik telefont választanátok?

Eddig iPhone-t akartam de most nagyon megtetszett az LG

Nektek mi a véleményetek a két telefonról?

A válaszokat előre is köszönöm:))



#iPhone #Iphone SE #Lg g5. Lg
2016. máj. 14. 15:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Lg g5*

Sry

2016. máj. 14. 15:05
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
iPhone SE, nekem jobban bejönnek a kis méretű telefonok.
2016. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
SE felhasználó vagyok megjelenése óta, nagyon szeretem, én csak ajánlani tudom mind aksi, kamera, teljesítmény téren.
2016. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha már úgyis van pénzed csúcstelóra, szerintem várd meg az új 7et...
2016. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
SE ezerszer jobb, androiddal nem erdemes foglalkozni.
2016. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld pacsi:)

Es a 4. válaszolónak üzenem hogy már egy 6s-be se fektetnék be(és most nem a 16GB-os verzióra gondolok, ami röhejes) mert 200k-nél többet nem adnék ki telefonra a i7 pedig gondolom ez fölött fog érkezni:)

Mindenesetre neked is köszönöm és ment a pacsi is de örülnék ha erről a két telefonról mondanál véleményt:)

2016. máj. 14. 16:16
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

#4 vagyok

Ha elég neked a 4" akkor az SE jobb lenne, de előbb majd nyomkodd meg valahol a G5öt, lehet hogy jobban esne az az 5,3". Pl én az istennek se állnék vissza 4,5" ra a G4em után...

Szerintem mind2vel jól jársz, az LG is csinál legalább olyan stabil androidot a csúcstelóira (G4-V10-G5) mint amilyen az IOS.

2016. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A LG G féle Android sosem lesz olyan stabil, mint az iOS!
2016. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

8

Használtál mostanában lg csúcsmobilt? (a g3at ne nézzük)

Nekem G4em van, ezalatt a 7 hónap alatt egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fagyott le l, vagy jött elő valami nagyobb jelentőségű bug. De az alma fanokat ugyse lehet meggyőzni az ilyesmikről, úgyhogy ne is kezdjünk bele az android vs ios vitába. Mind 2nek van előnye, hátránya. Én pl egy i6s plusra se lennék hajlandó leváltani, mert nekem sok funkció nincs benn, ami nekem fontos.

2016. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nem is kell, hogy az embernek tapasztalata legyen mindkét rendszer esetében, mert már maga a koncepció is sokat elárul!

iPhone: egy gyárban készül a hardver és a szoftver egésze, jól optimalizált és közvetlenül, gyorsan érkeznek meg a frissítések.

Android: A Google fejleszti és a kezdetektől úgy épült fel, hogy az alkalmazható legyen bárki által bármely eszközre. Ennek vannak hátrányai, mint pl. az optimalizáltság. A nagyobb gond, hogy a készülékek gyártói saját igényeikhez szabják, ami az amúgy is hátrányt szenvedő Androidnak plusz problémákat okoz. A átszabásnak köszönhetően rengeteg hiba keletkezik, stabilitásban és egyéb dolgokban. Pl. a Google által egységesbek bevezetett dizájnt a gyártók teljesen szétcsapják. A stabilitási problémákat lehet javítani, de a hátrány az iOS-hoz képes máris adott! A Google frissítései nagyon későn jutnak el a készülékekre a hosszú feljesztési idő miatt, ami gyártók munkájából adódik. Így rengeteg Android verzió, biztonsági és stabilitási frissítés csak későn vagy sosem jut el a készülékekhez.

Nem véletlen, hogy kisebb erőforrást használó iPhoneok gyorsasági tesztekben mindig felülmúlták a csúcshardveres androidosokat is!


A Nexus-okat és a Motorola Moto telefonokat tudom ajánlani androidos mezőnyből, hiszen ezek kivételesen tiszta Androidot kapnak. A Nexus az Android referencia modelljei, közbetlenül a Googletől kapják a szoftvertámogatást.

2016. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!