Iphone SE megéri?

Figyelt kérdés
Kéne egy új teló, de a legtöbb 5, meg 6 colos kijelzőjű. Fontos, hogy ne legyen tepsifon, így az Iphone SE lenne az alternatíva, szerintetek jó választás lenne? Az androidosokkal se lenne bajom, csak ugye a méretük... 19/F
2016. máj. 14. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megéri :D
2016. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

z5c?


azt, hogy neked mi éri meg csak te tudhatod...ha neked megéri a magyar minimálbérnél jóval többet rákölteni, hát vedd meg...vagy vegyél fele ennyiért a maradékot meg rakd félre

2016. máj. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Boda Gergő ***** válasza:

Nem.



Nem erre a válaszra számítottál?



Honnan a jó életből tudjuk mi, hogy neked mi éri meg? Nekem pl. nem. Én megvagyok elégedve a jelenlegi Ms Lumiámmal (640 XL Dual), de hát te is tudod izlések és pofonok.

2016. máj. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed és egy kompakt de bitang erős telefont szeretnél akkor nagyon is megéri :D
2016. máj. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MZ.per.X ***** válasza:
A telefon sok esetben az a dolog, aminél nem azt kell nézni hogy megéri e vagy sem, ha tetszik és kell akkor megveszed.
2016. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont, mint a kérdésben olvasható, hogy nem preferálom az 5 col kijelzőt, a z5 compact is tepsi méretű, 640Xlről ne is beszéljünk... Viszont külön köszönöm annak, aki érdemben válaszolt.
2016. máj. 15. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:

a z5 compact nevében az 5 nem a méretére utal


[link]


4,6" a kijelzője, 0,6" csak a különbség a z5c és az se között.


a két telefon dimenziói között is minimális csak az eltérés

2016. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lg g5?
2016. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem megéri, en is pont igy gondolkoztam, ezt választottam, megvettük es nagyon szeretem:) nem vagyok nagyon szelfizos lány, igy nekem annyira mindegy, hogy milyen az előlapi. Max FaceTime-ot használom, arra meg pont eleg. Gyors, megfelelő a méret, jobban szeretem az androidnal, pedig sokat probalkoztam😊🤗a hátlapi kamerajaba pedig akarattal sem lehetne belekötni:)
2016. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6s hardver van benne, egy-két dolog másabb, de összességében megéri. 2-3 évig bőven telefon lesz még, jönnek rá frissítések, aztán még mindig ha nme lesz baja 1-2 év van benne. Utána már érdemes lehet váltani.
2017. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!