Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite vélemény?

Huawei p8 lite vélemény?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szar az aksija de kulonben nem rossz en ink a xiaomi redmi note 3prot ajanlom
2016. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi de olyat nem akarok venni
2016. máj. 15. 15:49
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha jobbat nem akarsz venni, megelégszel a szarabbal, akkor oké...
2016. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kicsi aksi, gyenge fényű kijelző

nagyjából ennyi

a redmi 3 jobb és olcsóbb de abban nincs b20 és nfc

2016. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Budwa ***** válasza:
100%
figyelj, épp van már egy ilyen téma, olvass ott utána. különben jó telefon, nincs vele nagy gond. mert ugye mindegyikkel van gond. igen, fényerő gyenge, de én nem tapasztaltam gondot még napsütésben sem. Az akkuja nagyon gyenge, de Android 6.0-ra frissítve ez a gond is jócskán jó irányba változik. A telefon jelen pillnatban elég gyors, egy jó erős hardver van benne (bár a GPU nem egy csúcs kategória, komolyabb játékok kifognak rajta, de nagyon sok játékot elvisz.
2016. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, az én Alcatel OneTouch Pop D1-emnél így is ezerszer jobb.
2016. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Budwa ***** válasza:
100%

A készülék nagyon jó, néha vannak furcsa dolgok benne, hirtelen megugró fogyasztás, Viber-en ha üzenet jön, nem villog a led felül. Sokan a gyenge akkura panaszkodnak, szépen türelmesen be kell állítani a telefont, mert különben nagyon meríti az akkumlátort (éjszaka alvó állapotban akár képes merülni 4-5 %-ot is, ha jól be van állítva, de olyat is olvastam, hogy 35%-on volt és kikapcsolt reggelre. Bár ott más gondok voltak.

Hivatalosan ki van adva hozzá Android 6.0 ami nagyon sok dolgot javít (többek között az akku problémát is)

Annyi a probléma, hogy a Telenornál vett telefonra hivatalosan nem lehet felrakni a 6.0-t. sőt sok független telefonra sem lehet, mert ahány áruház, annyi féle firmware van rajta.

A szolgáltatós telefonokhoz nem érkezett még 6.0-s firmware. Ezen kívül nagyon jó áron, nagyon gyors telefont kapsz. Gyorsaságra, kijelzőre, kamerára semmi panasz nincs. Nagyon jól testre szabható, kiváló telefon. Külsőre meg mindenki eldönti szép vagy sem. nekem nagyon tetszik. nagyon vékony, iszonyú könnyű. Jól összerakott. Valaki a gombokra panaszkodik, hogy mozognak. Ez tény. fel le dülöngél a hangerő gomb egy picit. Ez inkább esztétikai hiba, mert semmi gond nincs vele.

2016. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) megrendeltem
2016. máj. 16. 09:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és ment a zöld kéz mindenkinek!
2016. máj. 16. 09:34
 10/12 anonim válasza:
Szerintem az árkategóriája legjobbja. Egészséggel! :)
2016. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!