Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s 64gb vagy Galaxy S7...

Ádám_111 kérdése:

Iphone 6s 64gb vagy Galaxy S7 Edge 32gb?

Figyelt kérdés
Mobiltelefon vásárlás előtt állok. Nem voltam még Apple felhasználó és érdekelne milyen a készülék tegyük fel fél év után. Jelenleg egy Galaxy S4 mobilom van. Teljesen meg voltam vele elégedve és még a mai napig egy remek telefonnak tartom, de már 2 éve használom és érződik, hogy nem a régi. A szolgáltatóm miatt a fent írt két készüléket majdnem egy árban tudnám megvásárolni, egy kicsit az iphone-ra kellene ráfizetni a tárhely miatt. Ezzel az új telefonnal is kb. 2 évre tervezek, szóval az érdekelne, hogy hosszú távra melyik érné meg jobban. Köszönöm a válaszokat előre is!
2016. máj. 16. 11:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
6S
2016. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%

2 évre majdnem negyed milliós telefonnal? Ahhoz gratulálok haver... Használtan vettem közel 1,5 éve egy iphone 4S-t és tökéletesen jó, mint telefon. Játszani nem szoktam rajta, de emailezni, interneten megnézni pár dolgot, telefonálni tökéletesen elég.

Már nem azért mondom, ha 2 évente így tudod szórni a pénzt, akkor tök jó neked, de ár-érték arányban szerintem nagyon rosszul csinálod...

2016. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4%
Te milliómos vagy?
2016. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ti ketten nem a kérdésre válaszoltatok..
2016. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
s7 edge :) tobb szemszogbol is jobb
2016. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
+1 6S
2016. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

Samsung Galaxy S7 Mert->


Sokkal több mindenre lehet használni, szebb kijelző, felhasználóbarátabb kezelőfelület, jobb aksi, jobb kamera, vízállóság, bővíthető tárhely.



Hmm, ez már vagy a 4. ilyen kérdés ahova ezt írom le :D

2016. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Sokkal több mindenre lehet használni"

pl?

2016. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Pl, torrentezés, Gear VR, fotózás víz alatt, osztott kèpernyőt használni stb.
2016. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én pont az AMOLED kijelző miatt nem ajánlom a készüléket. Rengeteg pozitív tuladjonsága van ennek a modern kijelzőnek, negatív viszont csak egy-kettő. Azonban az az egy-kettő, megpecsételi számomra a sorsát minden elektronikus eszköznek ami AMOLED kiejlzőt használ (TV, Mobil, Monitor stb.)

Amit érdemes tudni a pozitív tuladjonságok mellé:

- AMOLED-kijelzők nehezebben olvashatóak erős napfényben! Az AMOLED-kijelzőkben használt szerves anyagok idővel lebomlanak -> Ezt úgy kell elképzelni, hogy idővel folyamatosan csökken a fényereje és az árnyalatok/színek erőssége, kvázi aki hosszú távra tervez egy AMOLED kijelzőjű készülékkel az simán megérheti, hogy a szuper csúcs 200.000+ HuF-os mobiljának a kijelzője a fekete és a fehér színekben kimerül.

A kettő készülék közül az iPhone-val jobban jársz. :)

2016. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!