Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telo? Samsung...

Amang kérdése:

Melyik a jobb telo? Samsung galaxy s7 v Iphone 6s? Melyiket érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az adroidot szereted jobban akkor S7, ha az iOS a szimpatikusabb akkor 6S. Személy szerint egy hete voltam ebbe a dilemmába én egy fehér 6S-t vettem és nem bántam meg.

Árban egy kis differenciát leszámítva ugyan ott vannak, szóval csak rajtad áll melyik a szimpatikusabb. Egyikkel sem fogsz mellé ;)

2016. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen iPhone! Ég és föld! (Android fanok kíméljenek!)
2016. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, ugyanakkor kaptunk új telefont (február), én egy 5s-t, ő meg valamelyik samsungnak a 2016-os verzióját, talán galaxy a5-öt. Már egy hónap után panaszkodott, hogy lassú, meg néha lefagy, meg néha földhözb*szná... ezelőtt 4s-em volt, az sem volt rossz, lazán kibírta 2 évig. Ha megteheted, hogy akár háromnegyed-1 év múlva telefont cserélj, vegyél s7-et, de ha hosszabb távra tervezel (ilyen árkategóriában azért nem hiszem, hogy lenne keret cserélgetni...), akkor 6s. Azzal nem lősz mellé.
2016. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!