Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonomat a...

Beleejtettem a telefonomat a vízbe tegnap. Jó lesz még vagy újat vegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap beleejtettem a telómat a vízbe,gyorsan szétszedtem és beletettem száradni egy pohár rizsbe,azt olvastam,hogy ez beválik sok esetben.

Tegnap nem reagált semmire,de ma végre sikerült bekapcsolni,azonban a képernyő alatt van még egy kis víz,ezért a pin kódot se tudtam beütni.

Még most is látszik,hogy a képernyő alatt van egy kis víz,de ez sehogy sem bírom kiszárítani.

Meg fog száradni,vagy vegyek egy új telefont?



2016. máj. 16. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
De azt is olvastad hogy nem szabad bekapcsolni amíg nem szárad ki. Langyos levegőt fújathatsz rá hajszárítóval.
2016. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg fog száradni, ha nagyon zavar akkor szervízben jobban is széttudják szedni és kitörölgetni belőle. A rizses szárítás jó ötlet volt, egy kis szerencsével nem lesz gond a telefonnal, de ez idővel úgy is kiderül :)
2016. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először fél napig hagytam száradni,csak utána próbáltam bekapcsolni,de akkor még nem sikerült.

Azóta egy teljes napig hagytam száradni és sikerült is bekapcsolni viszont képernyő alatt még nedves.

2016. máj. 16. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!