Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem kuld ertesitest a...

Miert nem kuld ertesitest a Messenger a telefonomra?

Figyelt kérdés
Iphone 6s-em van es oar napja azt vettem eszre, hogy nem kuld ertesitest a Messenger. Csak akkor latom, ha irtak, hogyha megnyitom az alkalmazast. Semmit nem allitottam el, az ertesitesek mindenhol engedelyezve vannak. Mi lehet a problema es hogyan oldhatnam meg?

2016. máj. 16. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mukodik es jon is ertesites
2016. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül bekapcsolva az alacsony töltöttségű mód?
2016. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En is Vettem egy iphone 4-et. Es az app store-ban nem lehet letolteni a. Messengert mert 8-as verzio kell hozza viszont frissitettem a. Szoftvert es a 7.1.2 a. Legujjabb verzio rajta. Es segitett nekem egy srac feszen hogy a. Safariba irjam be hogy:ios. Hipstore. Mobi es ott le tudom tolteni. Ez valoban mukodott is. Viszon akar hanyszlor kilepek es lazarom a. Telot es vissza ralepek az alkalmazasra kijelentkezik magatol mindig. Es azt sem mutatja hogy ki elerheto. Es amikor irnak nem is jelzi se ugy hogy hangot adna se ugy hogy villogna. Es ott van az ertesiteseknel egy "! " Es ramnetem es irja hogy kell beallitani: beallitasok, ertesitesi kozpont, messenger, megjln. Zarolt kepernyon, valaszd a sav pontot. En mindent kijeloltem. Es akkor sem jelzi ha irnak viszont ezt a. Valaszd a. Sav pontot nem is talalom .

Valaki segitsen

2016. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!