Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rezeg ok nélkül a telefon?

Miért rezeg ok nélkül a telefon?

Figyelt kérdés
1 hete kaptam egy samsung galaxy A3 telefont.ma elkezdte azt csinálni hogy minden ok nélkül rezeg egy kicsit aztán abba hagyja mintha hívnának pedig nem hív senki és értesítésem se jön.kikapcsoltam egy kis időre de ugyanúgy csinálja
2016. máj. 16. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem eppen lemerulesben van? Hany %-n van az akku amikor rezzen?
2016. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt merülőben 70%on volt
2016. máj. 16. 21:48
 3/8 anonim válasza:
nekem is ugyanez a gondom csak másfajta a telefonom. érdekelne mi lehet mert elég zavaró...
2016. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a jelenség fordul elő egy Xperia Z1 Compacton
2016. máj. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szinten A3 nal erzekelem a problemat en is van mikor kos szunettel tobbszor es este azert eleg zavaro. Erdekelne engem is hogy mi okozza
2016. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használjátok a Call Control appot? Állitolag annak egy beállitása okozza.
2016. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyéb lehetséges okok:

Új wifi vagy bluetooth eszköz elérhető (pl hirtelen befogja a szomszéd wifijét vagy valaki a közelben jár bluetoottal)

Mobil hálozat kikapcsol és visszakapcsol

SD kártya hibát jelez (mocskos kontakt például vagy bad szektor).


Ezeket a neten találtam, nem biztos hogy ez lesz de érdemes utánanézni.

2016. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még egy:

Spam emailt kaptál, rezzen, de a spam mappába küldi és letörli az értesítést. Hasonlitsd össze a rezzenések idejét a spam mappa tartalmával.

2016. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!