Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 vagy Lg...

Samsung galaxy s6 vagy Lg v10? Miért?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, ezt a kettőt néztem ki. Csak sajnos dönteni nem tudok. HA a samsungnak nem lenne vr os opciója akkor egyértelműen az lg lenne. De a gear vr miatt nehéz a döntés. Tapasztalatok vannak esetleg? Ti melyiket választanátok? Miért?

2016. máj. 16. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
LG V10
2016. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a Samsung megbízhatóbb. És még vagyok a Samsungommal elégedve :)
2016. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

wow el sem hiszem, hogy pont egy magyar oldalon talalkozok ezzel :D


en is pont ezen vacilalok (lassan mar 4 honapja), most ,hogy kijott az S7 egyre megfizethetobb az ara az S6-nak , most olyan 123e ft korul van, a v10 meg 134e ft.


volt mar flagship telom, meg medicore is, jelenleg egy meizu m2 note-om van (csak meretekhez viszonyitva), oszinten megvallva egy reszrol ,jo ha nagy a telo multimedia szempontjabol mint az m2 note vagy a v10 (a v10 nagyobb mint az m2 note!) de nem kelleme kezben tartani, arrol nem is beszelve, hogy a nadrag/kabat-pulcsi zsebbe alig fer bele vagy kilog a zsebbool.. meg azt is eszre vettem, hogy a nagysaga miatt neha kiesik a kezembol a nagy telo mert nehez rajta fogast talalni, pedig nagy kezem van, 10,5cm szeles es 19,5cm hosszu a csuklovonaltol. amire en eddig jutottam a v10-el kapcsolatban az az,hogy a leveheto "rugged" hatlap hamar szetkopik meg lejon a sarkoknal pont mint a G4-es borhatlapok, a mellett az OIS 2.0 videozaskor nagyon irritalo ilyen kigyozo, libego mozgasa van a szenzornak-lencsenek, a kepernyonek nagyon rosszak a szinei (lcd), feher balanc, stb. amugy van egy oldal ahol megtudod nezni, hogy mennyire szinkalibralt a telonak a kijelzoje.


az S6 merete sokkal praktikusab (nem phablet :^) ) es joval gyorsabb a procija meg az I/O-ja. oszinten a kameraja (minosege) es az optikai stabilizatora-EIS- eg es fold a g4 es v10 hez kepest, sima egyenletes kepet ad videonal nem ugy mint az elobb emlitetteknel. Az egyetlen hatranya (ami mar annyira nem is az) , az pedig a telo ara, mar ment le sokat de olyan 110-115e ft korul lenne valos az ertek-aranya (ami lehet hogy egy masfel honap mulva el is jon, kb olyan 4000 ft-ot csokken havonta az atlagara), ez az egyik a masik meg az ,hogy azt nemtudom miert de felnek utcan elovenni, nem azert mert leejtem, en altalaban nagyon ovatos vagyok meg szep teloknal tokot is hasznalok, ha nem maga az, hogy nem igen merem elovenni mig mondjuk az lg v10-et siman elokapnam, bar lehet ,hogy en vagyok a paranoias, mert egyszer mikor kicsi voltam loptak mar tolem egyszer telefont (anno sony ericsson t220i-volt ), azota is csak cipzaros zsebbe rakom a racam/telomat :D


amugy a tanacsom az az, ha videozni akarsz felprofi vagy profi szinten manualis beallitasi lehetoseggekkel, akkor a v10-et ne tekintsd annak, hanem asd bele magad a DSLR- videozas/fotozasba.


ha egy olyan eszkozt szeretnel ami legalabb 2 evig megallja a helyet es mindennapi hasznalatra szanod, legyen az barmi akkor az S6!


de szerintem az a legjobb ha meg varsz egy picit (de ne tul sokat, hogy elavuljon a dolog), vadiuj telot (flagshipet) soha nem erdemes venni, kozepkategoriasat sem, CSAK elozo evi old-flagship modellt erdemes kiszemelni-megvenni!


amugy en informatikus vagyok, fotozassal es filmezessel is foglalkozom, no meg szuletesem ota nagy telefonos vagyok, 90's kids ;)

2016. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönőm, nagyon hasznos volt a válasz :)
2016. máj. 19. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!