Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e egy iPhone 5s 2016-ban?

Bazsa-pc kérdése:

Megéri-e egy iPhone 5s 2016-ban?

Figyelt kérdés
A MediaMarktban egy akció keretein belül 99990 Ft. a telefon. Kérem azokat,akik azzal jönnének,hogy ifos és,hogy elkényeztetett kis köcsög,azok kíméljenek! Köszönöm!

2016. máj. 17. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, megéri.
2016. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, minden játék megy rajta.
2016. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5s meg mindig a legjobbak koze tartozik!
2016. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem 2 szer ilyen erős telefonom van és 85 ezerért vettem,nagyon erős,az android sok társával ellentétben még egyszer sem fagyott be komolyabban fél év alatt,a kamera elég profi és akár 4 napig is bírja az aksi,mivel jelenleg az egyik legerősebbel van felszerelve,és leejtésnél sem törik atomjaira.Szerintem jobban megéri egy olyan telefon ami megbízható és nem figyel ott ahol tud ráadásul manapság az iphone már átlag telefon,semmivel se "különb" az akinek ilyenje van.És kicsi a képernyő régen én is jól megvoltam a 4 collal de kényelmesebb ha nem kell pontosan bemérni hova akarok nyúlni
2016. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=6HLz89MLw0E


van benne egy iphone se vs 5s osszehasonlitas

2016. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 "egyszer sem fagyott be komolyabban" - hogy erted? Tehat mikor komolyan befagy akkor mit kell csinalni, es a te esetedben amikor nem komolyan fagyott be akkor mit?
2016. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az iphone nagyon túl van árazva, ezt az Apple is beismerte. De viszont van egy stabil rendszere, ami nem fagy be mint az android. De viszont az iphone-t viszik nagyon gyakran szervizbe(ott dolgozó mondta). Ha viszont nem vagy akkora app őrült, akkor egy WP a legjobb választásod, egyszer se fagyott le nekem, 5.7" kijelző és egyik legjobb fényképezővel rendelkezik (bár nem mintha használnám), és 40k-val olcsóbb mint az 5S. Szóval ha akarsz egy stabil rendszerrel rendelkező telefont olcsó alkatrészekből 100k-ért, akkor jó választás. De még mindig azt mondom hogy jobb mint a 20k-val olcsóbb android. Azok fagynak össze-vissza.
2016. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
úgy értem hogy nem volt még olyan hogy nyitok például egy böngészőt és úgy marad a kép félig megnyitva és nyomogatok mindent, ütöm a falba amiben már 1 centis luk van se változik semmi...Szóval még nem volt olyan hogy fagyás miatt hard resetet kellett volna csinálnom,legdurvább esetben beszaggatott 1-2 másodpercre de ritka az ilyen is
2016. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt egy párszor....


De amúgy nem éri meg, ott van már az SE, ami külsőre ugyanolyan, tudásra viszont a 6s szintjén van...mondjuk nem tudom alapesetben mennyi az 5s ha nem akciós...ha nem sokkal olcsóbb így, akkor inkább az SE-t javaslom.

2016. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy ifos, de 100E egy telefonért????? Ne őrülj meg!!! Én vettem egy iPhone 4S-t 20E-ért (már az is nagy összeg volt érte), de nem tetszik. B.nőmnek adtam, nekem nem kell, nem tudom használni. Visszatértem a hybrid Nokiára.


Elég frusztráló, hogy próbálom összehozni az iPhone-t az iMac-kel és felismeri ugyan, az iPhoto-t rendeli hozzá, de onnan nem lehet kinyerni sehogyan a képfájlokat, se sima kopi, se export, se áthúzás. Az Apple kissé megbonyolította ezt az egyszerű műveletet. Biztos van rá mód, de nem jöttem rá hogyan és tutóriált sem találtam hozzá. Ellenben, amikor Windows-ra csatlakoztattam, akkor minden nehézség nélkül megjelent a mappa. B.tnőm Windows-t használ, így megvannak a kép fájlok. Ismerőseim, akik almás telót használnak, Windows-on szaladgálnak, Mac-en senkinek nincs tapasztalata közülük.


Volt előtte iPhone-od?

2016. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!