Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az apple...

Mi a véleményetek az apple Iphone SE-ről?

Figyelt kérdés

3 év folyamatos android csalódás után úgy döntöttem, mivel van lehetőségem 8 év ált. iskolai kitűnőség után telefon választani, ezért szeretnék egy stabil készüléket. rólam annyit kell tudni, hogy ha valamilyen telefon lassan tölt be, vagy szaggat, lefagy, mivel hirtelen fel tudom magam húzni. Samsung szaraxikkal hagyjatok, arról van már véleményem, az s6, s7 is egy nagy szar.

Mind1 a lényeg. Az SE nekem a tesztek alapján szimpatikus telefon lenne. Aki rendelkezik a készülékkel ez írna nekem véleményt? De az is írhat, akinek 6s van, mivel az SE ugyanazzal a hardverrel bír. Előre is köszönöm.



#Apple #iPhone #szaraxy
2016. máj. 19. 17:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én most váltottam kb 2hete SE-re.Egyáltalán nem csalódtam.Nekem tökéletesen megfelel ez a telefon.Egyszer nem szaggatott.Körülbelül annyi hogy az S5 külsejét összecsapták az S6 belsejével.
2016. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szvsz a jelenlegi 2 legjobb okostelefon a piacon az iPhone 6s és az SE!

Nagyon gyors és megbízható mind a kettő! Tesóm vett most egy SE-t, szerintem abszolút megéri az árát. A méret az nagyon kényelmes, és nem érződik kicsinek.

2016. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor igazoltátok azt, ami a tesztekben látható. Döntöttem, és ezt veszem meg.
2016. máj. 19. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb kis méretű telefon jelenleg.
2016. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy elég a 16 gb-s verzió?
2016. máj. 19. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Használatfüggő. Felhőtárhelyet és stream szolgáltatásokat alkalmazva biztosan elég lesz. A 16GB nem kevés, de nem is sok.
2016. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Aszem alapbol csak 12GB érhető el szerintem gyűjts a 64GB verzióra.
2016. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
85%
Én is pont most kaptam egy SE-t. Én 64 GB-os at választottam, és neked is azt javaslom, mert a 16 GB egy ideig biztos elég, de ha szeretnél sok zenét, alkalmazást, játékot akkor a több tárhely sokkal jobb. Amúgy teljesen elégedett vagyok a készülékkel, nem colt nehéz üzembe helyezni, pedig kezdő iPhone-os vagyok, és tökéletesen működik.
2016. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 22. 13:48
 10/11 anonim válasza:
Az apple.comról venni iphone se-t ugyan annyi mint ami ki van írva? szoval ha ott 400 dollárt írnak akk Budapesten is megvehetem az apple.comról 80.000ért? vagy szállítás mennyi? vagy nem tudom hogy van ez de megbízható az apple.com és itt is 80.000ért megtudom venni?
2017. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!