Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az apple...

Mi a véleményetek az apple Iphone SE-ről?

Figyelt kérdés

3 év folyamatos android csalódás után úgy döntöttem, mivel van lehetőségem 8 év ált. iskolai kitűnőség után telefon választani, ezért szeretnék egy stabil készüléket. rólam annyit kell tudni, hogy ha valamilyen telefon lassan tölt be, vagy szaggat, lefagy, mivel hirtelen fel tudom magam húzni. Samsung szaraxikkal hagyjatok, arról van már véleményem, az s6, s7 is egy nagy szar.

Mind1 a lényeg. Az SE nekem a tesztek alapján szimpatikus telefon lenne. Aki rendelkezik a készülékkel ez írna nekem véleményt? De az is írhat, akinek 6s van, mivel az SE ugyanazzal a hardverrel bír. Előre is köszönöm.



#Apple #iPhone #szaraxy
2016. máj. 19. 17:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az Apple magyar kínálatát itt keresd: [link] !


Az apple.com-on az USA-ban kínált telefonok vannak, amik nem biztos, hogy kompatibilisek az itthoni hálózatokkal, ráadásul mivel egy előfizetéses mobilszolgáltatással adják még szolgáltató függők is, tehát magyar SIM kártyákkal nem működnek!

2017. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!