Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebayon honnan ismerem fel,...

Ebayon honnan ismerem fel, hogy eredeti iphone vagy klón?

Figyelt kérdés
A klónnak feltétlenül legalább egy betű eltérés van a nevében? Tehát ami iphone néven fut, az tuti eredeti?

2016. máj. 20. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg az Apple logót sem fogod megtalálni, max. ahhoz hasonlót.
2016. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Boda Gergő ***** válasza:
Nem biztos az Iphonnak vannak fizikai paraméterei: pontos méretei: hossz, szélesség, magasság súly, ak lónoknál ezek nem egyeznek, sőt az Iphone akksija soha nem kivehető a klónok gyakran ezt is elfelejtik.
2016. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak "profi" klónok is,amikről ránézésre nem tudod megállapítani, csak ha már belenéztél a rendszerbe
2016. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyankor meg szívás van, ha eredetiként hirdeti, még a képeken is egy eredti iphone van, de mégis klónt küld.
2016. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, meggyőztetek...nem rendelek onnan. Legalábbis iphonet nem.

Egyébként egy 35000ft-ért hirdetett iphone 4s-ről mit gondolnátok? Eredeti vagy sem?

Tudom, már nem éri meg ezt venni, de épp csak arra kellene, hogy megismerkedjek az iphone rendszerrel. Erre tökéletes lenne.

2016. máj. 20. 08:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ugyan ilyen árban mennek itthon is a használt 4/4s-ek és azokat legalább személyesen is meg tudod nézni és meg tudsz győződni, hogy eredeti-e vagy sem.

Az ár pont nem sejteti, hogy eredeti-e vagy sem, mert ha át akarnak verni akkor pont az lenne a jó az eladónak, hogy az eredeti árában adja el a klónt.

2016. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is erre gondoltam.
2016. máj. 20. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!