Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A536 vagy Lumia 560...

Lenovo A536 vagy Lumia 560 LTE, esetleg Alcatel One Touch Pixi 4?

Figyelt kérdés

Most készülök telefon cserére. Nekem egy Sony Xperia E1 készülékem van, amit nagyon szeretek, már elmúlt egy éves, nincs komoly baja, csak szeretnék nagyobb kijelzős telót, meg néha meg meg bolondul az enyém, ilyenkor újra kell rakni a rendszert(ami sajnos egyre sűrűbb, tehát havi 1 lassan..).


Amit jó lenne, ha tudna a teló: 5" kijelző, kiváló hangzás, de legalább olyan mint az E1-nek van, szép fényképek (E1-nek 3MP-es a kamerája,tehát csapnivaló szegénykém, még olyan sincs, mit anno a Sony Ericsson Zylo volt), gyorsabb rendszer, tehát ne legyen tetű lassú, és megbízható legyen. Volt már Lumiám, de azt nem túlzottan szerettem.... Van rá kb 40 ezrem. A Lenovo-val szemezek nagyon. Tapasztalatok? Ha fotózok vele és azt teszem ki háttérnek nagyon pixeles? Az E1 igen, így csak a hátteres alkalmazásokból szedett képeket tudom kitenni :( Ki mit ajánl ebben az árfekvésben? Meghallgatok bármi javaslatot, tapasztalatokat várok. T-mobil vagy független telót vennék, szóval olyat ne javasoljatok ami csak a vodánál van vagy csak a telenornál. Köszi :)



2016. máj. 20. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam!! LUMIA 640 LTE (T-Mobilban árulják)
2016. máj. 20. 16:33
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] ennyiért ez a legjobb
2016. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 640-t mindenképpen kizárnám, bár mint fényképező nem rossz az árkategóriájában, zenehallgatásra sem rossz, de sajnos a windows rendszerre nagyon kevés a normális alkalmazás. Az alkalmazások nagyon gyengék a másik 2 rendszerhez képest.
2016. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!