Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a mobilokhoz...

Mi a véleményetek a mobilokhoz kapható utángyártott akkumulátorokról? Lehetnek megközelítően ugyanolyan jók, mint a gyáriak?

Figyelt kérdés

Főleg a Nokiákhoz való akksikra gondolok.

Most vettem egy M-Life márkanevű 1300 mAh-s BL-5B kódnevű akkut a gyári 760 mAh-s helyére, mert az csak alig 5 napot bírt már ki. Elvileg ennek akár több mint 20 napot is ki kellene bírnia. (A gyári akkuhoz megadott nyers készenléti idő 13 nap volt.) 1400-ba került csak.


2016. máj. 20. 18:31
 1/3 A kérdező kommentje:

A használati utasításokban végig azt szajkózzák, hogy mindig eredeti gyári akkukat használjunk, mert nagyon pórul járhatunk, ha mégsem.

Ugyanezt teszik a nyomtatóknál a gyártók a tintapatronok és tonerek esetében is. Eddig még soha nem vettem gyári patront, mert jóval drágább, mint az utángyártott, aztán csodák csodájára semmi baja nem lett tőle.

2016. máj. 20. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem után gyártott van már féléve a telefonomban, és semmi baja.
2016. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan jók. Csak hát féltik a piacot a gyártók.
2016. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!