Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akinek Angelcare...

Anyukák, akinek Angelcare Captiva szemetese van és utángyártott kazettát használ, mivel a gyári elég drága, ugyanolyan jónak találja-e az utángyártottat, érdemes-e azt venni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétam sima 120 literes szemetes zsákkal használom. A célnak megfelel. És nem 1700, hanem 400 forint. Mondjuk én utángyártottról még nem hallottam..
2013. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 60 literessel használtam. Felül kicsit benyomtam a zsákot, és a használt pelussal mindig eggyel lejjebb nyomtam.
2013. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebben a gyári kazettában nincs még valami külön szagtalanító filmréteg? Mert ez ugye hiányzik, ha csak az üreg gyári kazettát használom normál, utángyártott, sima szemeteszsákkal, ugyanolyan jó, nincsenek szagok?
2013. aug. 9. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a piacon műanyagos, zacskós emberrel gyártatom,100db 1000Ft.Super, mert méretre gyártja és fullra lehet rakni, alig bírom megemelni.
2013. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A műanyagot is kiveszem, amiben a zsák van. Akkor nem kell lenyomkodni. A szélei kicsit kilógnak, úgy rakom rá a tetejét. Mondjuk azon én is elgondolkodtam hogy lehet benne valami szagtalanító, mert nekem büdösebb a sima szemetes zsákkal. De csak amikor kinyitom. Amikor cserélem mindkettő ugyanolyan büdi.


1. voltam

2013. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt szag, mert lezárt a tetején a két rugós talp.
2013. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!