Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert akad fel az akkumulator...

Spencer26 kérdése:

Miert akad fel az akkumulator szazalek jelzoje a telefonomnak?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Valamiert akad fel az akksi toltottseg jelzo szazalek szint jelzoje ,az a baj vele ,hogy van ugy hogy 2 napig is ugyanannyi a szazalek szint.Szoval megyen vagy ket napig azon a szazalek szinten ugy aztan ha tovabb hasznalom percek alatt lemerul pld: 50%-nal.Sokszor meg 15 perc alatt azt jelzi ,hogy felvan toltodve mikor toltetem,mit tehetnek ez ellen? A baj az ,hogy nem nagyon merek elmenni sehova ezek utan tolto nelkul.A telefon android rendszerre epul fel 4,2 Jelly Bean .

Kerlek segitsetek mit tehetnek !


Elore is koszonom a segitsegeteket!



2016. máj. 21. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

"A baj az ,hogy nem nagyon merek elmenni sehova ezek utan tolto nelkul"

Töltsd fel minden este.

2016. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pedig majdnem minden vebe cserelem ujra a telot,most meg egy ilyet kaptam ki :(.Biztos nem ismert marka miatt csinalja ezt ,most ugy nez ki ,hogy ezt is ido elott kell csereljem .:(
2016. máj. 21. 15:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat evbe .rosszul irtam
2016. máj. 21. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt megint helyesbítheted. : evbe = évbe.
2016. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincsen magyar billentyuzetem ,es a magyar billentyuzet kiosztast nem igazan ertem mert nem tudom a pontos gombokat :(
2016. máj. 21. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem látom csak a telefon típusát, vagy tényleg nem írtad le? Csak azért, mert a beragadó % típushiba egy gyárótál: Navon. Nekem is volt ilyen telefonom, de tudtam azt, hogy az én szokásaimmal mennyi ideig működik a telefon, így ennek megfelelően töltöttem. Nem is volt gond még a másik típushiba elő nem jött: felpuffadt az akku, a kapacitása pedig erősen lecsökkent. 100% töltöttségről percek alatt képes volt kikapcsolásig (85-90%) merülni.
2016. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Wink City a neve


[link]

ez az a telefon .Volt allwiew telefonom is de az se valt be mert mikor elert egy akku szazalekot old 16 %, kapcsolt be a wifi es merult le hamar percek alatt az is most nemtudom melyik lenne a legmegfelelobb ami nem is olyan draga es nem nem fel evig dolgozzak erte :).

2016. máj. 21. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!