Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ezt a telefont megvenni?

Megéri ezt a telefont megvenni?

Figyelt kérdés
Ezelőtt Sony Xperia L telefonom volt, mivel androidos (nem tudom, hogy azmiatt-e) egy idő után belassult stb. Most Microsoft Lumia 640-esem van. Nem tudom eldönteni, hogy androidosat vagy lumiat vegyek. Samsung Galaxy A5-ön gondolkozom csak attól tartok, hogy az is olyan lenne egy idő után, mint a Sonym volt, hogy belassul stb

2016. máj. 21. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Lumia!
2016. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

be fog lassulni

főleg a tw miatt

2016. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most is van egy xperia l-em

2 év után sem lassu

2016. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
én Galaxy S4 LTE-t használok, a 2 Gb ram-al hasít, nem lassul be, egyszer nem fagyott még ki, semmi hibát nem tapasztaltam még rajta, ugyanúgy ahogy előtte az S3 Lte-n se :)
2016. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomit vegyél!
2016. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Huawei, Xiaomi, vagy LG Nexus-széria, ezekkel tutira semmi gondod nem lesz!
2016. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Samsung Galaxy A5ből van 2-t verzió.

Ha a régit 2015-t szeretnéd akkor azt semmiképp sem ajánlom. Olyan áron már jóval nagyobb tudású telefont tudsz venni. És a TouchWiz-nek az 4*1,2GHz nagyon kevéske lesz hogy élvezhetően tudd használni a telefont. Az A2016 viszont már egy pofás "kis" telefon, azzal már lehet hosszú távra tervezni, viszont egy 30assal drágább. De ha Samsungot szeretnél akkor én azt mondanám hogy spórolj még és vedd meg a jobbikat.


A Lumia lehet hogy nem fog annyira belassulni mert kőbalta egyszerű az egész, nem igazán testre szabható, és mivel szoftveresen sem fog nagyon frissítést kapni :D Programok is nagyon szűkös számban vannak Béta verzióban, vagy nincsenek is, tehát ez is bosszúságot okozhat. De ha neked eddig ezzel nem volt gond akkor...


Mindenesetre a döntés a tied

2016. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
2 gb ramal jó h nem fagy le xd kíváncsi lennék hogy fél gb ramal le fagyna e mivel ismerősnek lumia 520 nem fagyott le :) nekem lumia 535 van 1 gb ramal és soha nem fagyott le
2016. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én haveromnak is lumia 520 as a van és ugy fagy neki mint az álat
2016. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem szintén 640 van most, de több windowsosom nem lesz az biztos, vennék én megint microsoft márkájút vagy nokiát, mert nem a telefonnal van bajom, hanem a windowssal. Amúgy nem értem 640-ről valamilyen lumiára? Nem tudom minek.
2016. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!