Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ezt a telefont megvenni?

Megéri ezt a telefont megvenni?

Figyelt kérdés
Ezelőtt Sony Xperia L telefonom volt, mivel androidos (nem tudom, hogy azmiatt-e) egy idő után belassult stb. Most Microsoft Lumia 640-esem van. Nem tudom eldönteni, hogy androidosat vagy lumiat vegyek. Samsung Galaxy A5-ön gondolkozom csak attól tartok, hogy az is olyan lenne egy idő után, mint a Sonym volt, hogy belassul stb

2016. máj. 21. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért, a 640 az mi, ha nem Lumia?? :D
2016. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ugyan már:D nekem 2015-ös A5 van semmi baj nincs vele..gyors és még egyszer sem fagyott le:)én nagyon szeretm:)
2016. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem samsung galaxy a5om van, igazabol nagyon szeretem:) mar 6honapja meg van, es ugyanugy gyors meg minden, annyi hatrannyal(nem csak nekem volt ilyet..) hogy hivasnal befagy es ido míg kifagy..szerintem nagyon nagyon jo telefon! Nagy kijelzo, nagyon jo kepet csinal, es kb. Sohasem fagy be..
2016. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi van??? :D :D Hívásnál befagy, és idő, míg kifagy. A végére meg azt írtad, hogy kb. Sohasem fagy be.

Ez egymásnak pont ellentmond, kedves utolsó! Oda szoktál figyelni, hogy miket írsz? Vagy akkor mi az igazság, szokott fagyni nem??

2016. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!