Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a iphoneom hangszó...

Nem működik a iphoneom hangszórója!?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 4s-em 5 hónapos és már az eljétől fogva volt probléma a hangszórójával :( van hogy szól majd magától elnémul és egy darabig semmi majd magától ismét lesz raja hang . már egy szervizben rákérdeztemcmi lehet a baja azt mondták ki kell tisztittatni a hangszórót de 6 ezer forint . volt már valaki akinek szintén ez volt a problémája és kitisztittatta és azóta jó lett neki vagy nem érdemes megcsináltatni ???? légyszi csak értelmes válaszokat ! köszi :)

2016. máj. 23. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden ujonnan regisztralt Apple termekre van 1 ev gyari garancia. Ha 5 honapos a telefonod, akkor vidd vissza barmelyik Apple szervizbe, es ingyen ki fogjak cserelni/meg fogjak javitani. Annyit fognak kerni hogy jelentkezz be azzal az Apple ID-vel, amivel 5 honapja aktivaltad a telefont.
2016. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez mind nagyon jó lenne és már meg is oldottam volna ha sajnos nem szörgölöm el a garanciát.. jó most jöhetnek a kommentek h balfék vagyok de ez van
2016. máj. 23. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ismetelni tudom magam. Minden ujonnan aktivalt Apple termekre van 1 ev gyari garancia. Ezt ugy tudod ervenyesiteni, hogy beviszed a keszuleket egy hivatalos Apple boltba, ahol meg fognak kerni, hogy jelentkezz be azzal az Apple ID-val, amivel a keszuleket aktivaltak. Nem kell semmilyen papir.
2016. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az a " szörgölöm" ?
2016. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az elszörögölt az nálunk az elhagyottat jelenti
2016. máj. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!