Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A6000, mi lehet a...

Lenovo A6000, mi lehet a hiba? Megoldható így?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A telefonom jelenleg egy Kraft-A6000-s-S017-151016 4.4.4 rom van. Ezt sikerült felraknom a múltkorában, nincs már rootolva. Alapból is 4.4.4-es rom volt rajta, a telenoros fajta. Ez annyival másabb, hogy dualsimes változat. Így visszavihetem garanciával? Valószínűleg az akkumlátorral van probléma, mivel 10-12 óra alatt egy 15-20%ot tölt összesen. Próbáltam már vagy 5 fajta töltőt, ugyanez a probléma. Van, hogy órákon át 1%-on áll. Ha laptopra dugtam rá, ott kiírta, hogy tölti, de folyamatosan merült, és végén 0%-nál kikapcsolt. Mi lehet a problémája? Garanciában megoldható?

Előre is köszi a választ:)

Szép estét mindenkinek!



2016. máj. 29. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Frissísd a kernelt.

Egyébként ha főzött ROM van rajta nem csinálják meg garanciálisan!

2016. máj. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem csinálják meg. De, ez nem főzött, original, stock rom. Csak a dualsimes változat.
2016. máj. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!