Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arányában egy iphone vagy egy...

Arányában egy iphone vagy egy androidos telefon aksija bírja jobban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok mindentől függ, de aki már mindkettőt használt, annak van összehasonlítási alapja. Csak persze kérdés, hogy az androidos a jobb vagy a gyengébb üzemidejű telefonok közül volt való?

2016. máj. 31. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone-ok legendásan gyorsan merülnek, főleg a 4-esek, 5-ösök, de nem az aksijuk miatt szeretjük őket.
2016. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez nagyon telefontól függ. ha két konkrét telefont kiválasztasz úgy lehet nézni, de ez így, hogy átlagban. iPhone iPhone között is van különbség. android android között meg még jobban van mivel abból rengeteg telefon létezik. az, hogy a régi 4es sorozat gyorsan merült szerintem nem igaz, nekem 5évig volt i4-em és persze 3. év után gyorsan merült mert gyengült az aksi, de nekem egy aksi csere megoldotta.

de most kiadták az SE-t. jelenleg ilyen telefonom van. nem játszok rajta, de mobil internet vagy wifi folyamatosan be van kapcsolva és eddig a legdurvább napomon se bírtam lemeríteni. akkor pedig egész nap facebookoztam rajta. de normál napokon mikor csak néha nézek rá meg telefonálok 2 napot kibír nálam. még anno 2011-ben mikor megvettem az i4-et ugyan ez volt, hogy én 2 naponta töltöttem aztán persze ahogy telt az idő ez 1 napra csökkent, de ez minden telefonnal így lesz.

2016. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az a telefon fajtájától is függ, más-más aksit tesznek bele. Nekem eddig még csak androidos telefonjaim voltak. Volt ami pár óra alatt lemerült (1300 mAh-s aksi), volt ami egész nap bírta (2600 mAh-s aksi). Tehát változó.
2016. jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!