Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letorlom a telefonomrol a...

Bence998 kérdése:

Ha letorlom a telefonomrol a gyari lenovo launcher-t akkor ugye az alap android ui-ra vált át?

Figyelt kérdés
Lenovo A6000-esem van de kezdek hanyni ettol a vibe ui-től és szeretnem inkább a nyers androidos ui-t

2016. máj. 31. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hozzá letölteni a Play-ről,ha letörlöd a Vibe UI-t csak így simán nincs ami helyettesítse.
2016. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rootolas utan, a gyari appok kozott lattam ezt a lenovo launchert es egy android ui nevu appot is.. azert gondoltam hogy visszaall arra
2016. máj. 31. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le a google now launchert, azt használja a gugli is a telefonjain. És akkor már nyugodt szívvel letörölheted a gyárit (bár én nem ajánlom...)
2016. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!