Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 tulajdonosok...

Pibadi17 kérdése:

Sony Xperia Z3 tulajdonosok ki használ már 6. 0 androidot? Mert nekem még a frissítést nem irta ki a telefon!

Figyelt kérdés

A telefont Médi márkos lehet ez is számìt,bár nem tudom mennyire?

A támogatásnál már kiìrja,hogy a legujab verzió a 6.0 de a frissìtést a gép sem jelzi sem a telefon!!



2016. máj. 31. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nekem Z5 compactom van ,de már kb 1 hónapja frissített.

Nem tudom ,hogy ugyanúgy néz-e ki ,de menj a beállításokba ,ott a telefonról menübe ha van ilyen és ott kell lennie egy szoftverfrissítés opciónak ,próbáld meg ott. Hátha sikerül.

2016. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
Z3C-re kb 3 hete jött meg. Annyira nem vagyok elájulva tőle. :/
2016. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ment a zöld mindenkinek,még mindig nem jött meg,és próbáltam a beállításoknál(szoftverfrissítés),de sehol semmi!
2016. jún. 6. 13:56
 4/5 anonim válasza:
Szia :) na megérkezett a frissítés? Én kb egy hete frissítettem (és nekem sem tetszik annyira) z3 compact
2016. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia még mindig semmi...
2016. júl. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!