Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy a telefonban...

Lehetséges, hogy a telefonban kiégett a memóriakártya? Kép lent.

Figyelt kérdés
Tegnap azt vettem észre, hogy a telefonom nem ismeri fel a memóriakártyát. Kivettem, megnéztem és ilyen fekete valami volt a fém részén. A nagyját le tudtam törölni, de még így is maradt fekete rész rajta, ami már törléssel nem jön le. Lehet esetleg valamit tenni vele? Egyáltalán mi lehet ez? Nem hallottam még ilyen problémáról. Sajnos a képek nem sikerültek túl jól, de a lényeg így is látszik. [link] [link]
2016. jún. 1. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a legújabb másolásvédelmi eljárás.
2016. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
elegendő egyszer megkérdezni
2016. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rendszer rakta ki kétszer ráadásul ugyan abban a percben. Nem tudom, esetleg a kérdések kiírásának időpontját is megnézted, mielőtt megírtad a roppant hasznos válaszod? Egyedül találtad ki a mondatot vagy segített valaki???
2016. jún. 1. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:

dögölj meg

a másik kérdésedre normális választ adtam, ha tehetném törölném

2016. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj. Felhúztam magam azon, hogy önhibámon kívül rakta ki a kérdést kétszer a rendszer, és emiatt itt oltogatnak. Még egyszer bocsánat a bunkóságom miatt!!
2016. jún. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!