Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni a Nokia...

Megéri lecserélni a Nokia Lumia 735-ös telefonom egy Huawei P9 Lite-ra?

Figyelt kérdés
Másfél éves a 735ösöm és eléggé megtetszett a p9 lite, de nem tudom hogy döntsek.Lényegében azt szeretném kérdezni, hogy (olvastam, hogy a p9 lite kamerája nem túl jó) a huawei kamerája mennyivel jobb/rosszabb mint a nokiáé, valamint hogy a rendszerek között lényeges sebességbeli különnbségek még mindig vannak (windows 10 mobile vs android 6.0)? Jó lenne ezeket, illetve minél több dolgot tudni a huawei telefonjáról saját tapasztalatok alapján, hiszen tudom hogy specifikációban erősen elveri a huawei a nokiát, de ugyebár ez nem minden és nem szeretnék csalódni ha lecserélem. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. jún. 5. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csalódni nem fogsz,ha az OLED kijelző nem fog hiányozni akkor nyugodtan válthatsz,a kamerát software-esen javítják úgy hogy nem árt várni legalább egy hónapot vele.A mobilarénán mindent kitárgyaltak.
2016. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. jún. 5. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri!
2016. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!